भुकम्पको झुट्टा विवरण दिने, विवरण दिन सहयोग पुर्याउने,सिफारिस गर्ने गराउनेलाई कानुन बमोजिम कारवाही चलाईनेछ। न्युनतम सर्त तथा कार्यसम्पादन MCPM मापन नतिजामा कमलामाई नगरपालिका ८३ अंकसहित ७ औ स्थानमा पास भएको छ। गत बर्ष नगरपालिका ९ औ स्थानमा थियो । नगरपालिकाले आउदा बर्षहरुमा पनि यसरीनै अझै माथिल्लो स्थान हासिल गर्ने प्रतिबद्धता जायर गर्छ ।

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
पुरुषोत्तम अधिकारी क.अधिकृत ९८५४०५०१११
विनोद बाबु खकुराल इन्जिनियर binod.saggi@gmail.com ९८५४०४११८८
Binod Babu khakural Engineer Urban planning and development Section binod.saggi@yahoo.com 9854041188
Kumar Thapa Junior Officer Tax and Revenue 9844040695
Uma Bhujel Office Assistant
Ram Bdr. Karki Municipal Polish Municipal Polish Unit 9844040790
Chatra Bdr. Ghising Kharidar Urban planning and development Section ghising987@gmail.com 9844251180
Prakash Chandra Karki Kharidar Environment sub-Section 9844091960
Tanka Dhoj Karki Sub Overseer Urban planning and development Section 9844040783
Ishwor Darlami Kharidar Tax and Revenue ishwor_darlami@yahoo.com 9844045515
Prashant Kumar Thing Office Assistant 9844040693
Purushottam Adhikari नगर प्रमुख एवं कार्यकारी अधिकृत adhikari.purushottam@yahoo.com 9854050111
Durba Kumar Basnet Electric Technician Urban planning and development Section 9844041495
Chakra Bdr. Magar Computer Operator Information Section chakra_magar66@yahoo.com
prithvi bdr gole Sub Overseer Urban planning and development Section 9844252203
Khadga Bdr. Magar Kharidar Tax and Revenue 9744023012
Chatra Bdr. Khadka Office Assistant 9844147004
Ujwal Bikram Thapa Junior Officer Administration Section ujwal_thapa30@yahoo.com 9844040686
Ram Raja Devkota Kharidar Darta Chalani Section 9744023006
laxman kumar Basnet Sub Overseer Urban planning and development Section 9844096590
Uddhab Bdr. Thapa ना.सु Social Development Section uddhab2070@gmail.com 9844040694
Purna Shrestha Driver
Sumitra Kumari Karki Kharidar Administration Section 9844008985
Indra Bdr. Gautam Municipal Polish Municipal Polish Unit 9844147177
Santosh Kumar Shrestha Amin Urban planning and development Section stha_santosh99@yahoo.com 9854041099
Jagadish Bikram Karki Internal Auditor Account Section jbkarki39@gmail.com 9844040459
Damber Bdr. Ale Driver
Bhupal Thapa Magar Office Assistant 9844174622
Madan Khadka Municipal Polish Municipal Polish Unit 9844226773
Sashi Thapa Kharidar Urban planning and development Section 9844040789
Chakra Bdr. Magar Computer Operator Information Section chakra_magar66@yahoo.com 9844040088/9614728411