FAQs Complain Problems

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
Tanka Dhoj Karki Sub Overseer Urban planning and development Section 9844040783
Chatra Bdr. Khadka Office Assistant 9844147004
Ram Raja Devkota Kharidar Darta Chalani Section 9744023006
Sumitra Kumari Karki Kharidar Administration Section 9844008985
Jagadish Bikram Karki Internal Auditor Account Section jbkarki39@gmail.com 9844040459
prithvi bdr gole Sub Overseer Urban planning and development Section 9844252203
Purna Shrestha Driver
Indra Bdr. Gautam Municipal Polish Municipal Polish Unit 9844147177
Chakra Bdr. Magar Computer Operator Information Section chakra_magar66@yahoo.com 9844040088/9614728411
Khadga Bdr. Magar Kharidar Tax and Revenue 9744023012
laxman kumar Basnet Sub Overseer Urban planning and development Section 9844096590
Madan Khadka Municipal Polish Municipal Polish Unit 9844226773
Bhupal Thapa Magar Office Assistant 9844174622
Prakash Chandra Karki Kharidar Environment sub-Section 9844091960
Chatra Bdr. Ghising Kharidar Urban planning and development Section ghising987@gmail.com 9844251180
Uddhab Bdr. Thapa ना.सु Social Development Section uddhab2070@gmail.com 9844040694
Damber Bdr. Ale Driver
Ram Bdr. Karki Municipal Polish Municipal Polish Unit 9844040790
Uma Bhujel Office Assistant
Chakra Bdr. Magar Computer Operator Information Section chakra_magar66@yahoo.com
Durba Kumar Basnet Electric Technician Urban planning and development Section 9844041495
Santosh Kumar Shrestha Amin Urban planning and development Section stha_santosh99@yahoo.com 9854041099
Kumar Thapa Junior Officer Tax and Revenue 9844040695
Prashant Kumar Thing Office Assistant 9844040693
Ujwal Bikram Thapa Junior Officer Administration Section ujwal_thapa30@yahoo.com 9844040686
Sashi Thapa Kharidar Urban planning and development Section 9844040789
Ishwor Darlami Kharidar Tax and Revenue ishwor_darlami@yahoo.com 9844045515
शंकरराज ल‌ुईटेल नगर शिक्षा अधिकारी शिक्षा तथा यूवा खेलकुद शाखा sluitel10@yahoo.com 9843423232
सत्यदेवी अधिकारी सामाजिक विकास अधिकृत सामाजिक विकास शाखा satyadeviadhikari755@gmail.com Office: 047-521184 Mobile no: 9854040872
टेकेन्द्र कुमार कार्की लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा karkitekendra20@gmail.com कार्यालय ०४७-५२०६०८ मोबाइल ९८५११६२७७७
सागर कुमार ढकाल प्रशासन प्रमुख प्रशासन शाखा dhakalsagar307@gmail.com ९८५४०४१२७३
शुसिल कुमार वर्मा आलेप अधिकृत आन्तरिक लेखा परिक्षण शाखा barmasushil7@gmail.com ९८४४४२२५००
सुरेश पासवान जनस्वास्थ्य अधिकृत जनस्वास्थ्य शाखा paswansuresh100@gmail.com 9844029841
हित कुमारी पाैडेल शाखा अधिकृत शिक्षा तथा यूवा खेलकुद शाखा hitkumaripaudel@gmail.com 9844041197
विनोद वावु खकुराल​ इन्जिनियर पूर्वधार विकास तथा योजना शाखा kamalamaimun.pidsection@gmail.com कार्यलय ०४७-५२०२५१ मोबाइल ९८५४०४११८८
भुपेन्द्रध्वज बस्नेत अधिकृत छैठाैँ प्रशासन शाखा bhupendrabasnetddc@gmail.com 9844045288
निर्मल लामा सूचना प्रविधि अधिकृत​ सूचना प्रविधि शाखा lamanirmal307@gmail.com, ito.kamalamaimun@gmail.com 9854041240
अस्तिक बराल इन्जिनियर पूर्वधार विकास तथा योजना शाखा baralastik@gmail.com 9849074947
नविन बस्नेत ईलेक्ट‌्रिकल इन्जिनियर विधुत विकास शाखा nabinbasnet171@gmail.com 9844139506
पुष्कर अधिकारी इन्जिनियर घर नक्शा/शहरी विकास शाखा pushkarculboy@gmail.com ९८४९५९८६३५
ट‌क विक्रम थापा कानुन अधिकृत कानून शाखा 9844147111
केम थापा जन स्वास्थ्य निरिक्षक जनस्वास्थ्य शाखा kemthapa11@gmail.com ९८४४०४२९१७
इन्दिरा थापा अधिकृत छैठाैँ महिला विकास शाखा indira.150thapa@gmail.com 047-520106, 9844254340
सुलाेचना लुईटेल अधिकृत छैठाैँ उद्योग तथा व्यवसाय प्रवर्धन शाखा divinesulochana@gmail.com 9840071147
कुमार थापा सहायक स्तर पाचाैँ राजस्व​ शाखा kumar6thapa@gmail.com ९८४४०४०६९५
रण बहादुर कार्की कम्प्यूटर अपरेटर​ आर्थिक प्रशासन शाखा dineshkarki.sindhuli@gmail.com 9844040410 047-520713
बबिन्द्रलाल माझी सहायक स्तर पाचाैँ सामाजिक विकास शाखा babindra29@gmail.com ९८४४०८६५३०
राजेन्द्र कुमार गजुरेल लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा rkgsindhuli2014@gmail.com 9844025290
लक्ष्मण कुमार वस्नेत सव.इन्जिनियर घर नक्शा/शहरी विकास शाखा 9844096590
शशी थापा सहायक स्तर पाचाैँ कानून शाखा 9844040789
जगदिश बिक्रम कार्की लेखापाल आन्तरीक लेखापरीक्षण शाखा jbkarki39@gmail.com ९८४४०४०४५९
ईश्वर वहादुर दर्लामी लेखापाल जिन्सी शाखा ishwor_darlami@yahoo.com ९८४४०४५५१५
दिपेश बराल सहायक स्तर पाचाैँ नगर प्रमुख सचिवालय 9854041110
मिन बहादुर थापा पशु सेवा प्राविधिक पशु शाखा 9854040833
सरजित तामाङ प्राबिधिक सहायक शिक्षा तथा यूवा खेलकुद शाखा sauravtamang2042@gmail.com Mobile no. 9863453028 9803795674
सुनिता गिरी प्राबिधिक सहायक पशु शाखा sunita.thapa2037@gmail.com 9844041021
कमला आचार्य सहायक स्तर पाचाैँ महिला विकास शाखा ९८००८६७७८४
सावित्री प्याकुरेल सहायक स्तर पाचाैँ घर नक्शा/शहरी विकास शाखा ९८४४०९६२४०
राधा कुमारी कोईराला सहायक स्तर पाचाैँ सामाजिक विकास शाखा ९८४४१७३६९९
अलिशा खत्री क्षेत्री एम् आई एस अप्रेटर पञ्जिकरण शाखा alishakhatri.2052@gmail.com / rkanapasewaikai@gmail.com 9861022753
भानुभक्त श्रेष्ठ एम् आई एस अप्रेटर पञ्जिकरण शाखा bbhakta503@gmail.com / rkanapasewaikai@gmail.com 9844047503
अमृत सिंह थापा सव.इन्जिनियर पूर्वधार विकास तथा योजना शाखा ९८४४०८०९७२
राजिव कुमार साह सव.इन्जिनियर घर नक्शा/शहरी विकास शाखा ९८४१६७८३५३
सुनिल कुमार सारुमगर अमिन घर नक्शा/शहरी विकास शाखा 980046050
हेम बहादुर महतारा अमिन घर नक्सा/शहरी विकास शाखा hemmah9955@gmail.com 9848363169
देवी प्रसाद सापकाेटा ना‍ प्रा स कृषि शाखा ursdevsapkota@gmail.com 9812077337
छत्र बहादुर घिसिङ सहायक स्तर चाैथाैँ पूर्वधार विकास तथा योजना शाखा ghising987@gmail.com ९८४४२५११८०
सुमित्रा कुमारी कार्की सहायक स्तर चाैथाैँ राजश्व शाखा ९८४४००८९८५
बिष्णु प्रसाद भण्डारी सहायक स्तर चाैथाैँ जिन्सी शाखा ९८४४०४२३०६
रामराज देवकोटा सहायक स्तर चाैथाैँ राजस्व​ शाखा ९७४४०२३००६
लक्ष्मी श्रेष्ठ सहायक स्तर चाैथाैँ जनस्वास्थ्य शाखा ९८४४०८५०८८
सरोज फुयाल ना‍ प्रा स पशु शाखा ९८४४०९५६९०
सपना श्रेष्ठ सहायक स्तर चाैथाैँ घर नक्शा/शहरी विकास शाखा sth.sapana322@gmail.com 9844197051
Binod Babu Khakural Information Officer binod.saggi@gmail.com Office 047-520251 Mobile 9854041240
अमोद कुमार श्रेष्ठ असिष्टेेण्ट सव-इन्जिनियर पूर्वधार विकास तथा योजना शाखा 9869303836
सुधिर शाह सहायक स्तर चाैथाैँ जनस्वास्थ्य शाखा 9869169058
योगेन्द्र कुमारी राय असिष्टेेण्ट सव-इन्जिनियर घर नक्शा/शहरी विकास शाखा 9825859593
आरोसी देवकोटा कम्प्यूटर अपरेटर​ नगर प्रमुख सचिवालय 9807006472
सुस्मिता कार्की असिष्टेेण्ट सव-इन्जिनियर घर नक्शा/शहरी विकास शाखा ९८६०९४८६१९
डोल्मा पाख्रीन कम्प्यूटर अपरेटर​ सूचना प्रविधि शाखा pakhrindolma754@gmail.com 9844464754
बबिना बर्मा कम्प्यूटर अपरेटर​ जिन्सी शाखा babinabarma@gmail.com 9816818287
Purushottam Subedi Chief Administrative Officer ptmsubedi@gmail.com Office 047-520240 Mobile 9854050111
Sarmila Kumari Tamang Account Officer Office 047-520608 Mobile 9844045117
हिमाल वि.क असिष्टेेण्ट सव-इन्जिनियर पूर्वधार विकास तथा योजना शाखा ९८४४०४२०६४
बुद्धिराज श्रेष्ठ नगर प्रहरी सहायक निरीक्षक नगर प्रहरी इकाई ९८१९६४१६२६
राम बहादुर कार्की नगर प्रहरी हवल्दार नगर प्रहरी इकाई ९८१७६५१८७१
रेवती राज देवकाेटा फिल्ड सहायक पञ्जिकरण शाखा 9849665448
ईन्द्र बहादुर गौतम नगर प्रहरी हवल्दार नगर प्रहरी इकाई ९८४४१४७१७७
कृष्ण बिक्रम थापा नगर प्रहरी हवल्दार नगर प्रहरी इकाई ९८४४४२२१४९
मनिषा स्याङवा नगर प्रहरी नगर प्रहरी इकाई ९८१९८७४६८७
विल ओस्मा थिङ तामाङ नगर प्रहरी नगर प्रहरी इकाई ९८१५८५५१६२
कुल बहादुर कार्की नगर प्रहरी नगर प्रहरी इकाई ९८२४८१९२१६
निर बिक्रम रोक्का नगर प्रहरी नगर प्रहरी इकाई ९८१४८४८८२०
शान्ति बहादुर खड्का नगर प्रहरी नगर प्रहरी इकाई ९८१२०८८३०९
नेत्र बहादुर राय नगर प्रहरी नगर प्रहरी इकाई ९८१९८५०६७८
लक्ष्मण चौलागाई नगर प्रहरी नगर प्रहरी इकाई ९८१७६१३४१९
सविना खड्का नगर प्रहरी नगर प्रहरी इकाई ९८०७८५७२९८
सन्तोष कार्की नगर प्रहरी नगर प्रहरी इकाई ९८४१३५७४७०
तुलसा फुयाल नगर प्रहरी नगर प्रहरी इकाई ९८२४८९८४१४
मदन खड्का नगर प्रहरी नगर प्रहरी इकाई ९८४४२२६७७३